Proč a jak zřídit virtuální sídlo

Věděli jste, že téměř každá osmá firma v ČR využívá virtuální sídlo? Proč jsou virtuální sídla tak oblíbená?

Využívání virtuálního sídla je dle občanského zákoníku i živnostenského zákona zcela legální a není se tak třeba obávat jakéhokoliv postihu či pokuty za jeho zřízení. Výhod virtuálního sídla je celá řada.

K tomu, abyste si mohli virtuální sídlo zřídit, potřebujete vydání souhlasu s umístěním sídla,
výpis z katastru a smluvní dokumentaci. Ze zákona je také povinnost mít viditelně označené sídlo společnosti svým názvem a identifikačním číslem.

Pokud jako firma nebo živnostník nepotřebujete k výkonu vaší činnosti stálou kancelář, můžete tímto způsobem značně ušetřit oproti pronájmu kanceláře, kde prakticky netrávíte žádný čas. Potřebujete-li se jednou za čas sejít s klientem, využijete „hodinový“ pronájem reprezentativní zasedací místnosti, kde máte k dispozici veškeré vybavení.

Další výhodou je přebírání a skenování pošty, která chodí do řádně označené schránky. Dostanou se k vám tak všechny dopisy včas a předcházíte například nepříjemnostem na úřadech.

Dalším benefitem je přítomnost recepční, která se představuje jménem vaší firmy. Zde je další značná úspora za vlastního zaměstnance.

Veškerou administrativu spojenou se zřízením virtuálního sídla zajistíme. Vy budete v klidu a ještě ušetříte.
Pokud o zřízení virtuálního sídla uvažujete, napište nám, rádi vám zodpovíme případné dotazy nebo se podívejte na ceník.

[/vc_row]